Skip to content
ȘTIRI DE ULTIMĂ ORĂ
ȘTIRI DE ULTIMĂ ORĂ

Știri pe scurt: comunicate.info

  • Acasa
  • Cookies
  • Servicii
ȘTIRI DE ULTIMĂ ORĂ

Știri pe scurt: comunicate.info

Încă o țară părăsește Organizaţia Mondială a Sănătăţii. Motivul invocat: „diferenţe profunde” cu privire la gestionarea problemelor de sănătate

Webpress, 5 februarie 2025

Argentina, condusă de preşedintele Javier Milei, un admirator al lui Donald Trump, şi-a anunţat miercuri, 5 februarie, intenţia de a părăsi Organizaţia Mondială a Sănătăţii (OMS), la aproape două săptămâni după o decizie similară anunţată de administraţia de la Washington, relatează Reuters.

Comunicate noi Stiri

Navigare în articole

Previous post
Next post

Related Posts

Schimbare de lider în Superliga, după meciul Oțelul – Unirea Slobozia

18 aprilie 2025

Formaţia Oţelul Galaţi a învins, vineri, pe teren propriu, cu scorul de 2-0, echipa Unirea Slobozia, într-un meci din etapa a cincea a play-out-ului Superligii.

Read More

Premierul Poloniei, de ziua comemorării Holocaustului: Vladimir Putin „construieşte noi lagăre de concentrare în estul Europei”

28 ianuarie 2023

Preşedintele rus Vladimir Putin „construieşte noi lagăre de concentrare în estul Europei”, a acuzat premierul polonez Mateusz Morawiecki cu ocazia celei de-a 78-a aniversări de la eliberarea de către armata sovietică a lagărului de concentrare nazist Auschwitz-Birkenau, dată la care este onorată memoria victimelor Holocaustului.

Read More

După pandemie, unul din trei studenţi ai Universităţii din Oradea nu şi-a mai finalizat studiile (presa)

29 ianuarie 2023

Universitatea din Oradea nu are propriile statistici privind fenomenul abandonului şcolar, dar la solicitarea ziarului Bihoreanul, cele 15 facultăţi au transmis date care arată că, anul trecut, 40% dintre studenţii care ar fi trebuit să devină absolvenţi nu au finalizat studiile.

Read More

Lasă un răspuns Anulează răspunsul

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Echipamente Sportive Artimex
Echipamente Sportive Artimex

Categorii știri

  • Administratie publica (1.461)
  • Afaceri / Comert (2.148)
  • Arhitectura / Design (174)
  • Arta / Divertisment (350)
  • Auto / Moto (1.861)
  • Banci / Asigurari (14.085)
  • Comunicate noi (137.847)
  • Comunicate top (34)
  • Educatie / Cultura (391)
  • Finante / Contabilitate (6.300)
  • Horoscop 2023 (1.209)
  • Industrie / Tehnologie (391)
  • Institutii publice (3.904)
  • Internet (314)
  • IT / Comunicatii (245)
  • Logistica / Transport (1.812)
  • Magazine online (111)
  • Media / Publicitate (344)
  • Monden / Lifestyle (3.502)
  • Politica (7.054)
  • Resurse umane (218)
  • Sanatate (454)
  • Sport (530)
  • Stiinta / Cercetare (767)
  • Stiri (169.829)
  • Turism (88)

Site-uri utile

  • Coloring pages
  • Digital wallet
  • Horoscop zilnic
  • Implant dentar Bucuresti
  • Retete de slabire
  • Stiri pe surse
  • Taxi Heathrow

Știri zilnice online din surse sigure

Fiți la curent cu ultimele știri zilnice pe scurt. Alegeți o sursă de informare corectă și sigură. Comunicate.info, organizație neguvernamentală independentă, neafiliată politic și apolitică.

Comunicatele de presă, sursele de știri, informațiile economice și social-politice sunt preluate zilnic din presa scrisă din România și sunt publicate ca știri de ultimă oră, știri zilnice, știri pe scurt, cu caracter și în scop informativ pentru toți cititorii noștrii.
©2025 ȘTIRI DE ULTIMĂ ORĂ | WordPress Theme by SuperbThemes